بنیاد آیدین سالک

بنیاد آیدین سالک

بنیاد آیدین سالک به احترام زندگی و کمک های او به عنوان یک رهبر دانش آموزی و اجتماعی تأسیس شده است. زندگی آیدین با عشق او به دوستان و اعضای خانواده اش، عطش بی پایان او برای کسب علم و حرکت بی پروای وی برای بوجود آوردن تغییرات، شکل گرفته است. از طریق این بنیاد ما قصد داریم تا کمک های مالی لازم را برای دانش آموزانی فراهم کنیم که آمال و آرزوهایی که از آیدین به میراث مانده است به پیش ببرند…….

کمک های مالی

برای اهدای کمک های مالی خود درایران، می توانید در تهران با افراد زیر تماس بگیرید

مهوش سالک : 09121864639و 02122076547و mahvashsalek@yahoo.com

مریم سالک : 09121399715و 02144206742و mmaryamsalek@yahoo.com

برای حمایت و مشارکت در این بنیاد، مبالغ اهدایی مورد نظر خود را بوسیلۀ چک قابل پرداخت در وجه Pasadena Community Foundationو تحت عنوان

“Aydin Salek’s Leadership Fund” مشخص فرمایید. چک مورد نظر را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

Pasadena Community Foundation

301
810 Colorado Blvd. Ste 
Pasadena, CA 9110

تمامی کمک های مالی اهدایی 100% معاف از مالیات هستند. تعرفۀ مالیاتی مربوطه در نامه ای که به منظور سپاسگزاری از لطف شما ارسال خواهد شد، درج می گردد. هم چنین خانوادۀ آیدین خبر وصول تمام کمک های ارسالی را دریافت خواهند کرد.

ما هم چنین از هر کسی که ما را در این مأموریت یاری کنند و از طریق تقبل پرداخت های مالی منظم، امکان وسیع تری برای کمک به دیگر دانش آموزان فراهم کند صمیمانه تشکر می کنیم. به این منظور لطفاً نام، آدرس ایمیل و میزان تعهد سالانه خود را به pedram@salek.com ارسال فرمایید.

منش آیدین

تمام کسانی که روابط نزدیکی با آیدین داشتند، می توانند به یاد آورند که وی با چه تعهد و تعصبی نسبت به اهداف پیش رو برخورد می کرد. از خود گذشتگی آیدین در شئون مختلف زندگی، می تواند برای همۀ ما سرمشق مناسبی باشد تا به آن موقعیت ممتاز دست بیابیم. موقعیتی که در آن دست یاری به سوی دیگران دراز کنی و با تمام توان به کمک مردم بشتابی. ما مشتاق هستیم به کمک نظرات دوستان و افراد فامیل، راه آیدین را ادامه دهیم. اینجا مکان مناسبی است تا از طریق تبادل نظر در آن، این راه و روش را غنا ببخشیم. دیدار مجدد آیدین غیر ممکن است، اما تلاش برای ادامۀ راه او و برآورده ساختن آرزوهای بزرگ او امری شدنی است. هر چند او به آرزوهایش دست نیافت اما می توانیم امیدهای او را به واقعیت تبدیل کنیم.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: