در بارۀ این بنیاد

آیدین سالک به احترام زندگی و کمک های او به عنوان یک رهبر دانش آموزی و اجتماعی تأسیس شده است. زندگی آیدین با عشق او به دوستان و اعضای خانواده اش، عطش بی پایان او برای کسب علم و حرکت بی پروای وی برای بوجود آوردن تغییرات، شکل گرفته است. از طریق این بنیاد ما قصد داریم تا کمک های مالی لازم را برای دانش آموزانی فراهم کنیم که آمال و آرزوهایی که از آیدین به میراث مانده است به پیش ببرند.

این بورس تحصیلی به دانش آموزان سال آخر دبیرستان تعلق دارد. دانش آموزانی می توانند نامزد دریافت این بورسیه شوند که، افزون بر برتری های علمی، در فعالیت های اجتماعی، فراتر از  چهارچوب های تحصیلی، نقشی رهبری کننده داشته باشند. این بورسیه هر سال برای فارغ التحصیلان از دبیرستان

SOUTH PASADENA  اهدا خواهد شد تا بخشی از هزینه های تحصیلی دانش آموز را در دانشگاه تحت پوشش قرار دهد.

فرد شایستۀ دریافت بورسیه بوسیلۀ هیئت ممیزۀ بنیاد، متشکل از اعضای خانوادۀ آیدین، یکی از آموزگاران مدرسه ویک نمایندۀ دانش آموزی، انتخاب خواهد شد.

مبالغ اهدایی به این بنیاد، به طور کامل، زیر نظر هیدت ممیزۀ بورسیه در اختیار افراد شایسته قرار خواهد گرفت. مبلغ بورسیه 10,000 دلار خواهدبود و اولین نفری که آن را دریافت می کند، از میان دانش آموزانی برگزیده می شود که  در سال 2010 از دبیرستان SOUTH PASADENA فارغ التحصیل می گردد. بر اساس مبالغ اهدایی که پرداخت آن تضمین شده باشد، ما امیدوار هستیم دومین بورسیه را به دانش آموزی ایرانی تبار و موفق اختصاص دهیم که مقیم ایالات متحده باشد و اهتمام ویژه ای برای پیشبرد امور ایرانیان و آمریکاییان مصروف کرده باشد.

لازم به ذکر است یک بورسیه تحصیلی مشابه این برنامه ولی مستقل، در ایران در حال شکل گیری است. این بورسیه توسط اعضای فامیل و دوستان آیدین در ایران به دانش آموزانی اختصاص خواهد یافت که در فعالیت های تحصیلی و هم چنین کنش های اجتماعی موقعیت شایسته ای کسب کرده باشند.

ما صمیمانه از تمامی دوستان و اعضای فامیل آیدین تمنا داریم، به احترام زندگی پر شور او و برای پاسداشت آمال و آرزوهای او، از کمک های اهدایی خود به این نهاد غیر انتفاعی و عام المنفعه، دریغ نورزند. کمک هایی هر چند کوچک از نظر شما و بسیار ارزشمند برای این بنیاد، می تواند چراغی باشد که راه آیدین را برای همیشه روشن نگاه دارد. ما بار دیگر از تمامی کسانی که با اختصاص مبلغی مقرر در این مأموریت خطیر در کنار ما قرار می گیرند از صمیم قلب قدردانی می کنیم.

برای حمایت و مشارکت در این بنیاد، مبالغ اهدایی مورد نظر خود را بوسیلۀ چک قابل پرداخت در وجه Pasadena Community Foundation و تحت عنوان

“Aydin Salek’s Leadership Scholarship” مشخص فرمایید. چک مورد نظر را به آدرس زیر ارسال فرمایید

.                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Pasadena Community Foundation
260 S. Los Robles Ave. Ste 119
Pasadena, CA 9110

تمامی کمک های مالی اهدایی 100% از مالیلت معاف هستند. تعرفۀ مالیاتی مربوطه در نامه ای که به منظور سپاسگزاری از لطف شما ارسال خواهد شد، در ج می گردد. هم چنین خانوادۀ آیدین خبر وصول تمام کمک های ارسالی را دریافت خواهند کرد.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: